Комуницирајте со добавувачот? Добавувачот
Mike Lee Mr. Mike Lee
Што можам да направам за тебе?
Разговарајте сега Контакт снабдувач
 Тел:0086-831-3335316 Е-пошта:inquiry@nanshanpaf.com
Избрана производи
За нас

Основана во 1965 година, Наншан е професионален производител и центар за истражување и развој, специјализирана за обезбедување на високо квалитетни производи за прицврстување на ноктите за бетон, mидарија и челик.

Нашата производна способност:
Товари на електрична енергија: 1.200.000.000 парчиња / Година
Погон за возење: 600,000,000 парчиња / Година
GAS Nailer: 100,000 комплети / Година
Алатка за активирање на прав: 200,000 комплети / Година
Алатка за прицврстување на цврсто гориво и Алатка за прицврстување на таванот: 20,000 комплети / Година
Заробеник Болт Штунер: 20,000 комплети / Година


Со повеќе од 30 години развој, NANSHAN станаа бренд ТОП и најдобар продавач во индустријата за нокти во Кина.

Наншан се стекна со сертификат за систем за квалитет ISO-9001 и меѓународни сертификати за квалитет, како што е CE. Сега сме подготвени да ги исполниме барањата утврдени во американскиот PATMI стандард, европскиот CIP стандард и EN16264. Товарите на наншан во Наншан се САМО ЕДНО производ со кертриџ со потекло од Кина, квалификуван со Европскиот тест за безбедност стандард.

Наншан секогаш следи производи со висок квалитет и одлична услуга. Во последниве години, развивме серија на нови производи, со технологија за прицврстување на ноктите за изолација, технологија за прицврстување на ноктите за гас и технологија за интегрирано прицврстување на ноктите.

Nanshan производите беа добредојдени од светски клиенти. Ние извезуваме наши производи во повеќе од 30 земји и региони, како САД, Европа, Блискиот исток, Централна и Јужна Америка, Русија, Австралија, Југоисточна Азија, Север и Југ од Африка, што го прави Наншан да стане најголем извозник на производи за нокти во Кина и водечка компанија на кинеската опрема за прицврстување на ноктите.

Ги поздравуваме клиентите од целиот свет да ја посетат нашата компанија и да соработуваат со Наншан.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
За нас

Основана во 1965 година, Наншан е професионален производител и центар за истражување и развој, специјализирана за обезбедување на високо квалитетни производи за прицврстување на ноктите за бетон, mидарија и челик.

Нашата производна способност:
Товари на електрична енергија: 1.200.000.000 парчиња / Година
Погон за возење: 600,000,000 парчиња / Година
GAS Nailer: 100,000 комплети / Година
Алатка за активирање на прав: 200,000 комплети / Година
Алатка за прицврстување на цврсто гориво и Алатка за прицврстување на таванот: 20,000 комплети / Година
Заробеник Болт Штунер: 20,000 комплети / Година


Со повеќе од 30 години развој, NANSHAN станаа бренд ТОП и најдобар продавач во индустријата за нокти во Кина.

Наншан се стекна со сертификат за систем за квалитет ISO-9001 и меѓународни сертификати за квалитет, како што е CE. Сега сме подготвени да ги исполниме барањата утврдени во американскиот PATMI стандард, европскиот CIP стандард и EN16264. Товарите на наншан во Наншан се САМО ЕДНО производ со кертриџ со потекло од Кина, квалификуван со Европскиот тест за безбедност стандард.

Наншан секогаш следи производи со висок квалитет и одлична услуга. Во последниве години, развивме серија на нови производи, со технологија за прицврстување на ноктите за изолација, технологија за прицврстување на ноктите за гас и технологија за интегрирано прицврстување на ноктите.

Nanshan производите беа добредојдени од светски клиенти. Ние извезуваме наши производи во повеќе од 30 земји и региони, како САД, Европа, Блискиот исток, Централна и Јужна Америка, Русија, Австралија, Југоисточна Азија, Север и Југ од Африка, што го прави Наншан да стане најголем извозник на производи за нокти во Кина и водечка компанија на кинеската опрема за прицврстување на ноктите.

Ги поздравуваме клиентите од целиот свет да ја посетат нашата компанија и да соработуваат со Наншан.

Погледнете ПОВЕЌЕ Посетете ја мојата фабрика
Нови Продукти
Rigorous Testing

High quality products

Online Support 24/7

Support online 24 hours

Just in Time Delivery

Punctual delivery

Quality Qualified

Good quality is safer

Список со поврзани производи

Дома

Phone

Skype

Испраќам барање